Скупштина

Дарко Ћулум, предсједник

Милан Бакмаз, потпредсједник

Богдан Мирковић,  потпредсједник

 

Надзорни одбор

Слободан Ђорем, предсједник

Пане Гаврић, члан

Видоје Зарић, члан

 

Предсједник УО

Саво Минић, предсједнк

 

Управни одбор (чланови)

Слободан Жупљанин

Стеван Драшковић

Предраг Љубичић

Лазар Стевановић

Дарко Бећаревић

Раденко Вујасин

Василија Савић

Радослав Ристановић

Мирољуб Цвјетиновић

Горан Савановић

Мирослав Дрљача

Саша Глушац

Јово Дакић

Бојан Паприца

Славен Гојковић

Драгослав Јокић,

Драго Павловић

 

Секретар

Живојин Лазић

Стручни савјет за ловство

  1. Раденко Божић, семберско-мајевичка регија
  2. Жељко Секулић, добојско-модричка регија
  3. Душко Миоданић, мотајичко-лијевчанска регија
  4. Јелена Дошло Радуловић, сарајевско-романијска регија
  5. Давор Копања, мркоњићка регија
  6. Дарко Јованић, бањалучка регија
  7. Бојан Паприца, стара Херцеговина
  8. Мирослав Ковачевић, стара Херцеговина
  9. Мирослав Грујић, Бирач

Комисија за нормативну дјелатност

  1. Зоран Млађеновић, семберско-мајевичка регија
  2. Милан Тошић, сарајевско-романијска регија
  3. Горан Убипарип, мркоњићка регија
  4. Мирко Лукић, добојско-модричка регија
  5. Драган Павловић, стара Херцеговина
  6. Здравко Илић, Бирач
  7. Марко Ћелић, бањалучка регија

Комисија за информисање

  1. Војо Стјепановић, добојско-модричка регија
  2. Миленко Лазаревић, Бирач
  3. Момир Микић, бањалучка регија
  4. Милутин Којић, мотајичко-лијевчанска регија
  5. Драженко Проле, мркоњићка регија
  6. Јелена Станишић, сарајевско-романијска регија
  7. Миладин Божић, семберско-мајевичка регија
  8. Марко Павловић, стара Херцеговина

Комисија за ловно стрељаштво

  1. Цвјетко Бјеличић, добојско-модричка регија
  2. Младен Симић, семберско-мајевичка регија
  3. Миладин Стјепановић, семберско-мајевичка регија
  4. Никола Радоњић, бањалучка регија
  5. Марко Павловић, стара Херцеговина
  6. Славко Ковачевић, сарајевско-романијска регија
  7. Оливер Пргоњић, мотајичко-лијевчанска регија
  8. Миодраг Капор, Херцеговина
  9. Томислав Ливопољац, Бирач

Комисија за кинологију

  1. Предраг Узелац, бањалучка регија
  2. Небојша Шврака, мотајичко-лијевчанска регија
  3. Ведран Божичковић, добојско-модричка регија
  4. Горан Живановић, семберско-мајевичка регија
  5. Крсто Пајић, сарајевско-романијска регија
  6. Раде Стевић, Бирач
  7. Младен Попадић, мркоњићка регија
  8. Михајло Дучић, Херцеговина

Комисија за ловачке трофеје

  1. Раденко Перишић, бањалучка регија
  2. Дарко Лисичић, добојско-модричка регија
  3. Горан Продановић, добојско-модричка регија
  4. Љубиша Бабић, мотајичко-лијевчанска регија
  5. Младен Мирковић, стара Херцеговина
  6. Милош Гајић, семберско-мајевичка регија
  7. Милош Новаковић, семберско-мајевичка регија
  8. Ђорђе Драгичевић, сарајевско-романијска регија
  9. Зоран Аџић, Херцеговина
  10. Душан Чекић, мркоњићка регија
  11. Шахдо Фифић, бањалучка регија

Комисија за признања и одликовања

  1. Живан Јовић, семберско-мајевичке регија
  2. Небојша Аџић, мотајичко-лијевчанска регија
  3. Драган Спаић, Херцеговина
  4. Милан Ковач, мркоњићка регија
  5. Бранислав Мирковић, Бирач
  6. Бобан Комненовић, атара Херцеговина
  7. Драгић Мајсторовић, бањалучка регија
  8. Милован Станковић, добојско-модричка регија
  9. Бојан Чортан, сарајевско-романијска регија

Комисија фонда солидарности

  1. Шкорић Мирослав, семберско-мајевичка регија
  2. Симо Тушевљак, сарајевско-романијска регија
  3. Горан Татић, мотајичко-лијевчанска регија
  4. Драгиша Бојковић, Бирач
  5. Драган Савић, добојско-модричка регија
  6. Мирко Вујовић, Херцеговина
  7. Марко Чеко, мркоњићка регија
  8. Владан Никитовић, стара Херцеговина
  9. Борко Божичковић, бањалучка регија

 

Претходни састав органа ЛСРС